Idealne dla rodziny – parter w centrum Zatora

Dodane: Wtorek, 03 Marzec, 2026  05:07
375 000 zł
8152 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:46 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Wielka Płyta
  • Piętro :Parter
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1970
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Szukacie bezpiecznego, ciepłego i przytulnego miejsca, w którym
Wasza rodzina poczuje się naprawdę u siebie? Ta wyjątkowa oferta
przy ul. Wojska Polskiego w Zatorze powstała z myślą o Waszych
potrzebach! Jeśli marzy Wam się funkcjonalne mieszkanie, które
możecie łatwo dostosować do własnych marzeń bez kosztownego i
wyczerpującego remontu, to idealny adres na nowy start. Mieszkanie
usytuowane jest na wygodnym parterze w niskim bloku, co oznacza koniec
z uciążliwym wnoszeniem ciężkich zakupów czy wózka dziecięcego
– brak wysokich schodów to ogromna ulga i wygoda w codziennym
życiu. Na powierzchni 46,5 m² czeka na Was niezwykle przemyślany i
rodzinny układ pomieszczeń. Sercem domu jest jasny i przestronny
salon (17,30 m²) z kojącym widokiem na zieleń, który idealnie
sprawdzi się jako miejsce na wspólne zabawy na dywanie czy rodzinne
seanse filmowe. Przytulna sypialnia (7,30 m²) z pojemną szafą w
cenie świetnie posłuży jako bezpieczny pokój dla dziecka lub Wasza
oaza spokoju, a duża, widna kuchnia z oknem (aż 10,70 m²!) bez
problemu pomieści rodzinny stół, przy którym zjecie wspólne
posiłki. Całe mieszkanie jest czyste, zadbane i pełne naturalnego
światła, a komfortowa łazienka z wanną znacznie ułatwi wieczorną
rutynę i pielęgnację malucha. Doskonała lokalizacja w samym
centrum Zatora gwarantuje, że wszystko, co ważne – sklepy, punkty